(098) 5-790-790
(032) 2-977-151
Львів, вул. Кульпарківська, 59

\"cs918

Представляем мультимедийный Android TV плеер CS918 (Q7, MK888, UG300B, K-R42, Atlas Android TV Jet), работающий на базе операционной системы Android.  Новая модель имеет четырехъядерный процессор, наружную антенну, Ethernet порт (RJ-45), 2 полноценных USB Host, AV-выход, S/PDIF, а также слот для карты памяти MicroSD. В отличии от MK888 на мини-пк UG300 установлена прошивка Android 4.4.2.
Сердцем устройства является четырехъядерный процессор Rockchip RK3188 с частотой 1.8 ГГц, объем оперативной памяти составляет 2 Гб, а для хранения информации доступно 8 Гб встроенной памяти. Мини компьютер CS918 (Q7, MK888, UG300B, K-R42) оборудован наружной антенной, что обеспечивает стабильный Wi-Fi прием. В случае отсутствия Wi-Fi покрытия доступен  Ethernet порт (RJ-45), через который также можно подключится к интернету с помощью сетевого кабеля.
Чтобы купить тв-приставку CS918, UG300B, MK888 с доставкой и наслаждаться всеми функциями данного устройства, не нужно тратить много денег. Тв-приставка способна найти свое место в каждом доме благодаря своей доступной цене и большими возможностями. Достаточно только купить UG300B, CS918, MK888 недорого и ваш обычный телевизор превратится в мощный компьютер, который станет развлекательным центром для всей семьи.
 
Новый медиаплеер tv box cs918 может похвастаться отличной комплектацией: пульт управления, HDMI-кабель, AV-кабель, блок питания, USB-кабель.
 
Что даст вашему телевизору Android TV приставка TV CS918 Android?
 
полный доступ в интернет
возможность общаться с друзьями в социальных сетях
совершать интернет звонки через сервис Skype
смотреть онлайн видео
смотреть онлайн телевидение IPTV
при подключении обычной мышки или клавиатуры CS918 можно использовать как обычный компьютер
играть в современные 3D игры
работать с офисными приложениями
И это далеко не полный список возможностей телевизионной приставки CS918.

Сьогодні, супутникове телебачення охоплює всі ланки сучасного життя. Для шанувальників ретро-фільмів відкривається можливість перегляду відомих фільмів 60-х років, прихильники реаліті-шоу можуть з задоволенням спостерігати за розвитком подій улюблених учасників.


Супутникове телебачення Viasat дарує можливість знайти телевізійний канал на будь – який смак та спостерігати за новинами, спортивними змаганнями або ж ексклюзивними новинками кіно будь – якої країни світу. У кожного з нас є свої улюблені канали, які ми сподіваємося побачити після встановлення супутникового телебачення. Тому під час налаштування чи підключення Віасат, варто впевнитися чи є такі канали у наявності.

Певним недоліком супутникового телебачення є зникання окремих каналів з плей-листа. Це обумовлено зростанням попиту на інакші канали, які теж мають свою цільову аудиторію та перелік цікавих фільмів. У таких випадках улюблені фільми або ж телеперачі можна переглянути за допомогою мережі Інтернет.

Причиною зникання каналів може бути не правильне налаштування ресивера.  Саме ресивер забезпечує отримання необхідного сигналу до антени, завдяки чому Ви маєте вільний доступ до всіх телеканалів світу. Для правильної роботи ресивера є необхідним налаштування окремих його параметрів. Крім того, проблема зникнення каналів може полягати і у налаштуванні службових таблиць, за допомогою яких Ви можете дивитися назви та переліки каналів. Назва каналу у таблиці може бути просто зміненою. Саме тому Ви можете не побачити певний канал.

За допомогою кваліфікованих спеціалістів компаниї МЕНС Ви легко зможете усунути всі неприємні несподіванки та насолоджуватися переглядом цікавого фільму на улюбленому каналі.

    06 квітня 2016 року Кабмін України постановив, що 30 чевня 2017 року відбудеться перехід країни до цифрового стандарту у телерадіомовленні.

    Нагадаємо, що згідно Женевської угоди Україна мала перейти на цифрове мовлення 17 червня 2015 року.

З кожним роком Інтернет телебачення стає дедалі більш популярним. Світ Інтернету відкриває новітні можливості перегляду новинок кіно та телевізійних програм  з різних країн світу.


WiFi USB Адаптер – це спеціалізований  пристрій з стандартним інтерфейсом USB 2.0 для підключення персонального комп\'ютера або телевізора до бездротової мережі. Сучасний та якісний адаптер надає можливість насолоджуватися Інтернет телебаченням, завдяки швидкому підключенню до Smart TV.

Від правильного вибору адаптера для Інтернет телебачення залежить швидкість трансляцій та загальна комфортність перегляду. Сьогодні, пропонується широкий вибір сучасних адаптерів від кращих фірм-виробників. Обираючи новий адаптер слід звернути увагу на його сумісність з різними медіа-плеєрами та на підтримку новітніх протоколів 802.11n, 802.11a, 802.11g та 802.11b. бездротового зв’язку. Сучасні Інтернет адаптери мають також надавати можливість швидкісного підключення за допомогою шифрування WPA2 з бездротовим налаштуванням plug and play за допомогою WPS.

Адаптер для Інтернет телебачення є найпростішим варіантом підключення не тільки до мережі Інтернет, але й до всіх мобільних пристроїв. Таким чином адаптер забезпечує підключення як до Smart телевізорів, мобільних телефонів або ноутбуків, так і до фото та відеокамер, які підтримують протокол  бездротової домашньої мережі DLNA. 

Перевагами адаптера для Інтернет телебачення є забезпечення повного управління домашньою системою розваг без використання додаткових програм.  Крім того новий адаптер забезпечує стабільне бездротове з’єднання без обривів зв’язку, що дозволяє не тільки насолоджуватися Інтернет телебаченням, але й обмінюватися файлами, музикою та працювати з мультимедійними додатками у мережі Інтернет.

01.03.2016 змінюються параметри налаштувань тюнерів супутникового телебачення Viasat.  Для продовження перегляду супутникових каналів необхідно ввести нові параметри налаштувань з 00.01 01.03.2016:

 

 

Як підключити? Зверніться за вказаними нижче контактами. Підключення здійснюється протягом 10 днів. Підключення супутникового
телебачення:
(098) 5-790-790
Сервісна підтримка:
(032) 2-977-151
м.Львів, вул.Кульпарківська, 59 написати нам