(098) 5-790-790
(032) 2-977-151
Львів, вул. Кульпарківська, 59

У 2011 році побудована і вже працює Національна мережа ефірного цифрового телебачення, одна з найбільших в Європі. Тепер значна кількість жителів нашої країни можуть приймати нове, цифрове телебачення! ( Офіційний сайт: http://www.efirt2.tv ).
Уже зараз в ефірі всієї країни 32 загальнонаціональних та регіональних телеканалів. Перегляд каналів для всіх телеглядачів БЕЗКОШТОВНИЙ!
Перелік каналів наведений на сайті: http://www.efirt2.tv/perech_telekanali_ukr.html
Нове телебачення - це не просто багато телеканалів і висока якість картинки, це нова якість вашого життя, життя всієї вашої родини!
Ми пропонуємо Вам впустити світ кольорів і яскравих вражень у Ваш дім!
Для прийому каналів ефірного цифрового телебачення стандарту DVB T2 потрібен приймач (тюнер), який може бути або вбудованим в телевізор, або окремим, та дециметрова антена.
На наш погляд цікавим виглядає варіант з прихованим розміщенням ефірного приймача за телевізором. Невеликі габарити та винесений ІЧ приймач тюнера OPENBOX T2-04 IR дають таку можливість.
Для удалених місць з малою потужністю сигналу доцільним буде використання тюнеру OPENBOX T2-055 , що завдяки процесору Sony має підвищену чутливість та якість відтворення зображення.
Дециметрова антена при достатній потужності сигналу в місці прийому може бути кімнатною. Інакше треба використовувати зовнішню антену та спрямувати її в напрямку найближчого регіонального передавального центру.
Перелік, місця знаходження передавальних центрів та канальний план трансляції наведені на сайті: http://www.efirt2.tv/mesta_pered_ukr.html Детальніше про тюнери та антени можна дізнатися ТУТ.
Як підключити? Зверніться за вказаними нижче контактами. Підключення здійснюється протягом 10 днів. Підключення супутникового
телебачення:
(098) 5-790-790
Сервісна підтримка:
(032) 2-977-151
м.Львів, вул.Кульпарківська, 59 написати нам